Domowe dekoracje, które nigdy nie wyjdą z mody. Zobacz najpiękniejsze dywany klasyczne od Dywilan

Niektóre rozwiązania błyskawicznie przemijają, zastąpione przez lepszych pod rozmaitymi względami następców. Inne zaś przyjęły się znakomicie już dawno temu, niezmiennie ciesząc się ogromnym uznaniem i popularnością. W dziedzinie ozdobnego, a zarazem bardzo praktycznego wyposażenia domu taką rzeczą niewątpliwie są dywany klasyczne. Nasza firma, łódzki Dywilan, zajmuje się produkcją takich kobierców już od 1881 roku. Wprawdzie od tamtego czasu wiele się zmieniło, jednak z pewnością nasza pasja do dywanów pozostaje bardzo intensywna.

Wspaniałe wzornictwo to nasz znak rozpoznawczy. Sprawdź, co możemy Ci zaoferować!

Wysmakowane wrażenia estetyczne niewątpliwie należą do najistotniejszych cech naszych wyrobów. Choć w fabrykach Dywilan dominują już zaawansowane technologicznie maszyny, to o powodzeniu firmy w głównej mierze decyduje twórczy wysiłek naszych kreatywnych projektantów oraz pozostałych pracowników. Dzięki nim praktycznie co roku możemy prezentować nowe dywany klasyczne o unikalnym designie. Rzemiosło artystyczne najwyższej próby zawsze się obroni – mamy na to szereg konkretnych dowodów. Naturalnie cieszymy się z wszelkiej maści wyróżnień, jednak najbardziej cenimy sobie autentyczne wyrazy zachwytu naszych zadowolonych Klientów. Tradycyjna stylistyka dywanów świetnie komponuje się z niezliczonymi wariantami aranżacji wnętrz.

Wełna naturalna, a może akrylowa? Klasyka nie wyklucza żadnej z tych opcji

Niektórzy uważają, że w dywanach klasycznych powinno się stosować wyłącznie runo pochodzące od żywych owiec, rzecz jasna odpowiednio przetworzone – żadnych syntetycznych dodatków. Zwolennicy bezkompromisowego podejścia mają oczywiście swoje argumenty, jednak my pozostajemy otwarci na wszystkie możliwości, jakie dają nam nowoczesne tworzywa. Dlatego w ofercie Dywilan znajdą Państwo zarówno kobierce utkane z prawdopodobnie najlepszej na świecie wełny nowozelandzkiej, jak również dywany klasyczne wyprodukowane za pomocą przędzy akrylowej. Oba te materiały wykazują się zbliżonymi właściwościami: doskonałym utrzymywaniem ciepła, niewrażliwością na bakterie i drobnoustroje czy też fantastycznym utrzymywaniem wyrazistych kolorów. Tym samym dywan z wełny przemysłowej może kusić równie kunsztownymi motywami oraz barwami, co kobierzec z naturalnych surowców. Zachęcamy do przejrzenia katalogów Dywilan – z pewnością znajdą w nich Państwo niejeden wzór, który będzie świetnie prezentował się w Państwa domu!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *