Designerski dywan jako najlepszy dodatek do nowoczesnego wnętrza

Nic tak pięknie nie dopełnia wnętrza, jak dobrze dobrany dywan wysokiej jakości. Może to być klasyczny model o prostokątnej formie, elegancki owal, kwadrat lub koło. Oprócz kształtu dopasowanego do charakteru pomieszczenia, ważny, o ile nie najważniejszy okazuje się wzór i jego kolorystyka. Dzisiaj skupimy się na dywanach nowoczesnych. Takich, które podkreślą walory lokum, zapewnią domownikom komfort i, co równie istotne, w dużym stopniu nie obciążą portfela.

Dywan, jakiego nie sposób znaleźć w katalogach wnętrz

Katalogi i wizualizacje ułatwiają projektowanie oraz urządzanie wnętrz, jednak nie zawsze podsuwają oryginalne, nietuzinkowe rozwiązania. Najczęściej są to uniwersalne „gotowce”, nieodbiegające od schematów. Szukając urozmaiceń i dodatków, które uczynią pomieszczenie niepowtarzalnym, warto pójść o krok dalej. Doskonałym sposobem na znalezienie stylowego dywanu wysokiej jakości, będzie udanie się bezpośrednio do producenta. Zwłaszcza, jeśli interesują nas dywany nowoczesne, stworzone z myślą do umieszczenia ich w awangardowych wnętrzach. Styl designerski zrywa z klasycznymi formami oraz zasadami. Nieoczywiste kształty i połączenia, zaskakujące kolory czy zestawianie ze sobą z pozoru niepasujących faktur to tricki, pozwalające otrzymać wyjątkowe realizacje na miarę XXI wieku.

Modny dywan zastąpi inne elementy dekoracyjne. Jaki model do salonu?

Przykładem nowoczesnego dywanu wpisującego się w obowiązujące trendy, może być projekt Multi grey Flow 1, dostępny w naszym sklepie DYWILAN. Współgrające wzory geometryczne i lekko przygaszone odcienie sprawiają, że jest to dodatek wręcz stworzony do tego, aby dekorować salon. Wykonany z wysokiej jakości materiałów staje się dywanem na długie lata. W pokoju dziennym dobrze jest umieścić praktyczny model, którego jedyną funkcją nie będzie ta dekoracyjna. Nie można zapominać, że precyzyjnie wyłożona podłoga powoli wychodzi z mody. Obecnie trendy są otwarte przestrzenie zaakcentowane dywanem, położonym w centralnym punkcie. Miękki, komfortowy wyrób zachwyci wyglądem, ale nie tylko. Będzie też znakomitym miejscem do zabawy z dziećmi lub pupilami, strefą sprzyjającą odpoczynkowi, akcentem, podkreślającym wystrój. Jeśli w salonie znajdzie się dywan, zaprojektowany z zamiłowania do aranżacji pierwszorzędnej klasy, inne elementy wystroju staną się zbędne. Wówczas będzie można zrezygnować z zakupu kolejnych wazonów, lamp czy poduszek. Perfekcyjnie dopasowany dywan naszej produkcji w zupełności wystarczy w urządzeniu salonu, w którym miło będzie się spędzać każdą wolną chwilę.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *